baner

 

  http://www.brzechwolandia.slawno.pl/jp/kuch.png

 

Poniedziałek 15.04.2019 r.

Śniadanie Herbata z miodem, cytryną, chleb koszykowy, razowy z masłem, szynką gotowana, ogórkiem kiszonym, pomidorem ,jabłka, pestki słonecznika.

Obiad Grochówka z ziemniakami, naleśniki z twarogiem, pomarańcze, papryka, jabłka suszone, sok 100%

Podwieczorek Budyń waniliowy z owocami-wyrób własny, sałata lodowa, płatki migdałowe, chrupki kukurydziane, herbata owocowa lub woda mineralna

Alergeny (1,3,6,7,9,)

Wtorek 16.04 .2019 r.

Śniadanie Kawa zbożowa na mleku, chleb baltonowski, razowy ,z masłem ,pastą filetu z dorsza, twarożku, ogórkiem świeżym, rzodkiewka, śliwki suszone, herbata owocowa z miodem

Obiad Rosół z włoszczyzna, makaronem, kurczak gotowany, ryż , sos potrawkowy, groszek z marchewką, kalarepa, jabłka, sok 100%

Podwieczorek Kisiel na soku owocowym(wyrób własny) z sosem waniliowym, biszkopty, pestki słonecznika, dyni

 Alergeny(1,3,4,7,9)

Środa 17.04.2019 r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami jaglanymi chleb mieszany z masłem, sałatą, szynką z indyka, pomidorem, szczypiorkiem, winogrono, herbata owocowa z miodem

Obiad Zupa szpinakowa z kaszą, pulpety gotowane z filetu z indyka w sosie pomidorowym, ziemniaki, bukiet warzyw gotowanych, sałata lodowa, ananas, sok 100%

Podwieczorek Koktajl owocowy na kefirze naturalnym, chleb pszenny z masłem, z serem, marchew

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 18.04.2019 r.

Śniadanie Zupa mleczna z makaronem, chleb baltonowski, żytni z masłem, sałatą, krakowską z drobiu, ogórkiem kiszonym, gruszki, winogrono, pestki słonecznika, herbata owocowa z miodem

Obiad Zupa jarzynowa z ziemniakami, gulasz szynki bez kości, kapusta kiszona gotowana, papryka, pomarańcze, sok 100%

Podwieczorek Krem z twarogu z musem owocowym, wafle ryżowe, sałata lodowa, kawa z mlekiem, herbata owocowa. Alergeny(1,6,7,9)

 

Piątek 19.04. 2019 r.

Śniadanie Kakao, chleb słonecznikowy, baltonowski z masłem, żółtym serem, dżemem, papryka, rzodkiewka, jabłka, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa selerowa z zacierką, filet z dorsza duszony w warzywach po grecku, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, pomidorów, ogórków kiszonych, natki pietruszki, pestek słonecznika, rodzynki, sok 100%

Podwieczorek Deser mleczny ”Zuzia”, kalarepa ,wafle ryżowe, herbata owocowa lub woda mineralna

Alergeny(1,4,7,9)

 

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie ze względu na brak zamawianego towar

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.

 

 

Poniedziałek 8.04.2019r.

Śniadanie Herbata z miodem, cytryną, chleb koszykowy, razowy z masłem, szynką gotowaną, ogórkiem kiszonym, pomidorem, jabłka, pestki słonecznika.

Obiad Grochówka z ziemniakami, naleśniki z twarogiem, pomarańcze, papryka, jabłka suszone, sok 100%

Podwieczorek Budyń waniliowy z owocami-wyrób własny, sałata lodowa, płatki migdałowe, chrupki kukurydziane, herbata owocowa lub woda mineralna

Alergeny (1,3,6,7,9,)

Wtorek 9.04.2019r.

Śniadanie Kawa zbożowa na mleku, chleb baltonowski, razowy ,z masłem ,pastą filetu z dorsza, twarożku, ogórkiem świeżym, rzodkiewka, śliwki suszone, herbata owocowa z miodem

Obiad Rosół z włoszczyzną, makaronem, kurczak gotowany, ryż , sos potrawkowy, groszek z marchewką, kalarepa, jabłka, sok 100%

Podwieczorek Kisiel na soku owocowym(wyrób własny) z sosem waniliowym, biszkopty, pestki słonecznika, dyni.

Alergeny(1,3,4,7,9)

Środa 10.04.2019r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami jaglanymi chleb mieszany z masłem, sałatą, szynką             z indyka, pomidorem, szczypiorkiem, winogrono, herbata owocowa z miodem

Obiad Zupa szpinakowa z kaszą, pulpety gotowane z filetu z indyka w sosie pomidorowym, ziemniaki, bukiet warzyw gotowanych, sałata lodowa, ananas, sok 100%

Podwieczorek Koktajl owocowy na kefirze naturalnym, chleb pszenny z masłem, serem, marchew

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 11.04.2019r.

Śniadanie Zupa mleczna z makaronem, chleb baltonowski, żytni z masłem, sałatą, krakowską z drobiu, ogórkiem kiszonym, gruszki, winogrono, pestki słonecznika, herbata owocowa z miodem

Obiad Zupa jarzynowa z ziemniakami, gulasz szynki bez kości, kapusta kiszona gotowana, papryka, pomarańcze, sok 100%

Podwieczorek Krem z twarogu z musem owocowym, wafle ryżowe, sałata lodowa, kawa z mlekiem, herbata owocowa.

Alergeny(1,6,7,9)

Piątek 12.04. 2019 r.

Śniadanie Kakao, chleb słonecznikowy, baltonowski z masłem, żółtym serem, dżemem, papryka, rzodkiewka, jabłka, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa selerowa z zacierką, filet z dorsza duszony w warzywach po grecku, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, pomidorów, ogórków kiszonych, natki pietruszki, pestek słonecznika, rodzynki, sok 100%

Podwieczorek Deser mleczny ”Zuzia”, kalarepa ,wafle ryżowe, herbata owocowa lub woda mineralna

Alergeny(1,4,7,9)

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie ze względu na brak zamawianego towar

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.

 

 

 

 

 

Poniedziałek 1.04.2019r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami żytnimi, chleb zwykły, razowy z masłem ,polędwicą sopocką, serkiem twarożkowym ”łaciaty”, ogórkiem świeżym, szczypiorkiem, melon, herbata owocowa z miodem, pestki dyni.

Obiad Zupa-kapuśniak z kiszonej kapusty z kaszą, ziemniakami,  makaron z sosem pomidorowo- mięsnym, papryka, ogórki kiszone, jabłka, sok 100%

Podwieczorek Kaszka manna na mleku z sosem malinowym, chrupki kukurydziane, banany, rzodkiewka, woda mineralna lub herbata owocowa.

Alergeny (1,6,7,9,)

Wtorek 2.04.2019r.

Śniadanie Kawa zbożowa na mleku, chleb baltonowski, słonecznikowy z masłem, pastą jajeczną, żółtym serem, ogórkiem kiszonym, natką pietruszki, pomidorem, herbata owocowa z miodem, cytryną, winogrono.

Obiad Zupa ogórkowa z ziemniakami, warzywami, pierś duszona na oleju, ryż, surówka         z marchwi, jabłek, żurawiny, migdałów, kiwi, sok 100%

Podwieczorek Galaretka na soku owocowym z musem jogurtowo – owocowym, pieczywo chrupkie, sałata lodowa, herbata owocowa, pestki słonecznika.

Alergeny(1,4,7,9)

Środa 3.04.2019r.

Śniadanie Kakao, chleb mieszany (baltonowski, graham) z masłem, indykiem pieczonym sałata, ogórek świeży, mango, herbata owocowa z miodem ,rzodkiewka.

Obiad Zupa marchewkowa z zacierką, zieleniną klopsiki opiekane drobiowo-wieprzowe        w sosie z kaszą, czerwoną kapustą gotowaną, gruszki, sok 100%.

Podwieczorek Koktajl owocowy na maślance, rogal maślany z masłem, kalarepa, pestki dyni.

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 4.04.2019r.

Śniadanie Mleko ,płatki kukurydziane, chleb baltonowski, żytni z masłem, sałatą, szynką       z drobiu, pomidorem, szczypiorkiem, śliwki suszone, herbata owocowa z miodem.

Obiad Krupnik z kaszą, włoszczyzną, gulasz z indyka z papryką pomidorami, cukinią, makaronem, rzodkiewka, pomarańcze, sok 100%

Podwieczorek Gruszki z jogurtem naturalnym, miodem, herbatniki, pestki dyni, słonecznika, marchew, woda mineralna lub herbata owocowa

Alergeny(1,6,7,9)

Piątek 5.04. 2019 r.

Śniadanie Kakao, chleb słonecznikowy, baltonowski z masłem, twarożkiem, dżemem, papryka, banany, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa z ogórkowa z warzywami, ryżem, klopsy opiekane z filetu z dorsza, ziemniaki puree, surówka z kapusty pekińskiej, pomarańcze, sok 100%,pestki słonecznika.

Podwieczorek Jogurt grecki z owocami, herbatniki, sałata lodowa, woda mineralna.

Alergeny(1,3,4,7,9)

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie ze względu na brak zamawianego towar

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.

 

 

 

Poniedziałek 25.03.2019r.

Śniadanie Bułka z masłem szynką gotowaną, ogórkiem kiszonym pomidorem ,jabłka, pestki słonecznika, herbata owocowa z miodem

Obiad Grochówka z ziemniakami, pierogi leniwe z serem, musem truskawkowym, śliwki suszone, jabłka suszone, papryka, sok 100%

Podwieczorek Budyń waniliowy z owocami-wyrób własny, sałata lodowa, płatki migdałowe, chrupki kukurydziane, herbata owocowa lub woda mineralna

Alergeny (1,6,7,9,)

Wtorek 26.03.2019r.

Śniadanie Kawa z mlekiem, chleb baltonowski, razowy z masłem ,pastą rybną,  ogórkiem świeżym, papryka, rodzynki, jabłka suszone, herbata owocowa z miodem

Obiad Rosół z włoszczyzna, makaronem, kurczak gotowany, ryż , sos potrawkowy, groszek z marchewką, sałata lodowa, gruszki, sok 100%

Podwieczorek Koktajl owocowy na jogurcie naturalnym, chlebek pszenny z masłem, kalarepa, owoce suszone, pestki dyni, słonecznika.

Alergeny(1,3,4,7,9)

Środa 27.03.2019 r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami żytnimi, chleb koszykowy ,graham z masłem, sałatą, szynką z  indyka, pomidorem, ogórkiem kiszonym, pomarańcze, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa selerowa z zacierką ,natką pietruszki, włoszczyzną, kotleciki z indyka, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, ananas, sok 100%.

Podwieczorek Ryż z musem jabłkowym, rodzynki, marchewka do chrupania, kawa z mlekiem.

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 28.03.2019 r.

Śniadanie Zupa mleczna z makaronem ,chleb baltonowski, żytni z masłem, sałatą, krakowską z drobiu, ogórkiem świeżym, winogrono, herbata owocowa z miodem, słonecznik.

Obiad Zupa jarzynowa z ziemniakami, zieleniną, pieczeń ze schabu, kasza, buraczki, pomarańcze, sok 100%,ogórek świeży.

Podwieczorek Krem z twarogu z musem owocowym, chrupki kukurydziane, papryka, herbata owocowa, śliwki suszone.

Alergeny(1,6,7,9)

Piątek 29.03.2019r.

Śniadanie Kakao, chleb słonecznikowy, baltonowski z masłem, żółtym serem, dżemem, papryka, rzodkiewka, jabłka, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa pieczarkowa z zacierkami, filet z dorsza duszony w warzywach, surówka z kapusty pekińskiej z pomidorami ,ogórkiem kiszonym, pestkami słonecznika, natką pietruszki, melon, sok 100%.

Podwieczorek Jogurt z owocami, pałeczki kukurydziane, sałata lodowa, jabłka suszone.

Alergeny(1,3,4,7,9)

 

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie  ze względu na brak zamawianego towar

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.

 

  

 

Poniedziałek 18.03.2019 r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami owsianymi, chleb baltonowski, razowy z masłem, szynką gotowaną, twarożkiem, pomidorem, mango, herbata owocowa z miodem

Obiad Barszcz czerwony z makaronem, polędwiczki duszone w sosie własnym z pieczarkami, ziemniaki, buraczki tarte, sok 100%,ananasy

Podwieczorek Kaszka manna na mleku z musem malinowo- jabłkowym, sałata lodowa, woda .

Alergeny (1,6,7,9,)

Wtorek 19.03.2019 r.

Śniadanie kawa z mlekiem, chleb baltonowski, słonecznikowy z masłem, jajkiem gotowanym, sałatą lodową ,pomidorem, szczypiorkiem, herbata owocowa

Obiad Zupa porowo - ziemniaczana, filet z indyka w sosie słodko kwaśnym, ryż na sypko, sałata z sosem ziołowym, gruszki, sok 100%

Podwieczorek Kisiel na soku owocowym z sosem waniliowym (wyrób własny)migdały, marchew, woda mineralna.

Alergeny(1,3,7,9)

Środa 20.03.2019 r.

Śniadanie Kakao, chleb baltonowski, graham z masłem, sałatą ,indykiem pieczonym, pomidorem, melon, herbata owocowa z miodem

Obiad Zupa kalafiorowa z włoszczyzną, kaszką manną, natką pietruszki, klopsiki drobiowe gotowane w sosie pomidorowym, ziemniaki ,surówka z białej kapusty z koperkiem, pomarańcze, sok 100 %.

Podwieczorek Koktajl owocowy na maślance, bułki mleczne z masłem, papryka

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 21.03.2019 r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami żytnimi, chleb mieszany z masłem, szynką chudą drobiową, ogórkiem kiszonym, rzodkiewka, winogrono, herbata owocowa z miodem,cytryną.

Obiad Krupnik z warzywami, kaszą, gulasz z indyka z cukinią, papryką, pomidorami z

makaronem, ogórki świeże, pomarańcze, sok 100%.

Podwieczorek Jogurt naturalny ze zbożami, herbatniki, marchewka do chrupania, herbata owocowa.

Alergeny(1,6,7,9)

Piątek 22.03. 2019 r.

Śniadanie Kakao, chleb słonecznikowy, baltonowski z masłem, twarożkiem, dżemem, papryka, szczypiorek, herbata owocowa z miodem, cytryną

Obiad Zupa pomidorowa z ryżem, filet z dorsza opiekany w panierce, ziemniaki, surówka    z kapusty pekińskiej, ogórków kiszonych, pomidorów, rzodkiewki, gruszki, sok 100%.

Podwieczorek Deser mleczny ”Zuzia”, pieczywo chrupkie z masłem, sałata lodowa, woda mineralna

Alergeny(1,3,4,7,9)

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie ze względu na brak zamawianego towar

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.

 

 

 

Poniedziałek 11.03.2019r.

Śniadanie Kawa zbożowa z mlekiem, chleb baltonowski, razowy z masłem, polędwicą sopocką, żółtym serem, ogórkiem kiszonym, pomidorem, herbata owocowa z miodem, jabłka

Obiad Zupa-barszcz ukraiński z mięsem drobiowym, białą fasolą, warzywami, makaronem z sosem twarogowo- jogurtowym z owocami, papryka, kiwi, sok 100%

Podwieczorek Budyń czekoladowy z malinami-wyrób własny, sałata lodowa, migdały, woda lub herbata

Alergeny (1,6,7,9,)

Wtorek 12.03.2019r.

Śniadanie Kakao , chleb baltonowski, słonecznikowy z pastą twarogu i makreli w pomidorach, sałata lodowa, ogórkiem świeżym, herbata owocowa z miodem, cytryną, mandarynki

Obiad Rosół z makaronem ,włoszczyzną, kurczak gotowany, ryż, sos potrawkowy, groszek z marchewką, jabłka ,sok 100 %, kalarepa

Podwieczorek Deser bakaliowy z jogurtem naturalnym, kawa zbożowa z mlekiem, rzodkiewka

Alergeny(1,3,4,7,9)

Środa 13.03.2019r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami jaglanymi, chleb baltonowski, graham z masłem, sałatą, szynką z indyka, pomidorem, ogórkiem kiszonym, winogrono, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa szpinakowa z kaszą, kotlet z kurczaka, ziemniaki, kapusta kiszona gotowana, papryka, banany, sok 100%

Podwieczorek Koktajl mleczno- owocowy, chałka z masłem, marchewka.

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 14.03.2019r.

Śniadanie Mleko z płatkami kukurydzianymi, chleb żytni, koszykowy z masłem, sałatą, krakowską  drobiową, ogórkiem świeżym, szczypiorkiem, śliwki suszone, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa jarzynowa z ziemniakami, gulasz z szynki b/k z kaszą, buraczki gotowane, marchew, gruszki, sok 100%.

Podwieczorek Krem z twarogu, rodzynki, pieczywo chrupkie, sałata lodowa, herbata owocowa.

Alergeny(1,6,7,9)

Piątek 15.03.2019r.

Śniadanie Kakao, chleb baltonowski, słonecznikowy z masłem, żółtym serem, dżemem, papryka, sałata, jabłka suszone, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa koperkowa z lanymi kluskami, filet z dorsza duszony w warzywach, ziemniaki, surówka z marchwi, jabłek, migdałów, żurawiny, pestek dyni, sok 100%.

Podwieczorek Jogurt grecki z owocami, babka drożdżowa, kalarepa ,herbata owocowa.

Alergeny(1,3,4,7,9)

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie ze względu na brak zamawianego towar

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.

Wykaz alergenów znajduje się na gazetce przedszkolnej 

 

 

 

Poniedziałek 04.03.2019r.

Śniadanie Kawa z mlekiem ,chleb razowy baltonowski z masłem, szynką gotowaną, żółtym serem, ogórkiem kiszonym, pomidory, herbata owocowa z miodem, cytryną, jabłka.

Obiad Grochówka z ziemniakami, naleśniki z twarożkiem ,papryka, sok 100 %,pomarańcze.

Podwieczorek Kaszka na gęsto z malinami, marchewka, kalarepa, rodzynki ,woda lub herbata owocowa.

Alergeny (1,3,6,7,9,)

Wtorek 05.03.2019r.

Śniadanie Bawarka ,chleb koszykowy ,słonecznikowy z masłem ,jajko gotowane z sosem jogurtowym ,pomidory ,ogórek kiszony, mandarynki.

Obiad Zupa ogórkowa z włoszczyzną, ziemniakami, pierś z kurczaka gotowana ,ryż na sypko, marchew gotowana talarki, sałata lodowa, winogrono, sok 100%

Podwieczorek Kisiel owocowy z sosem waniliowym-wyrób własny, rzodkiewka, papryka ,jabłka suszone

Alergeny(1,3,6,7,9)

Środa 06.03.2019r.

Śniadanie Kakao, chleb koszykowy, graham z masłem, pastą serowo jajeczną, sałatą lodową, ogórki świeże, herbata owocowa z miodem, mandarynki, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa marchewkowa z zacierką, zieleniną, filet z dorsza opiekany w cieście naleśnikowym, surówka z kiszonej kapusty ,jabłek ,pestek słonecznika, marchwi, natki pietruszki, sok 100%,gruszka.

Podwieczorek Koktajl owocowy na maślance, rogale maślane z masłem, dżemem  twarożkiem, papryka, kalafior.

Alergeny(1,3,6,7,9)

Czwartek 07.03.2019r.

Śniadanie Zupa mleczna z płatkami owsianymi, chleb baltonowski ,żytni z masłem, szynką z drobiową, ogórkiem świeżym, sałatą, szczypiorek, jabłka, herbata owocowa z miodem, cytryną.

Obiad Krupnik z kaszą, gulasz z indyka z warzywami, makaronem, ogórek kiszony, melon, sok 100%

Podwieczorek Banany z jogurtem naturalnym, miodem,, rodzynki, płatki kukurydziane, pestki dyni, sałata lodowa, herbata owocowa

Alergeny(1,6,7,9)

Piątek 08.03. 2019r.

Śniadanie Kakao, chleb baltonowski ,słonecznikowy z masłem serkiem homogenizowanym, papryka, sałata, ogórki świeże, śliwki suszone, herbata owocowa z miodem.

Obiad Zupa pomidorowa z warzywami ,ryżem, jajko gotowane ,sos chrzanowy, ziemniaki, brokuł gotowany ,surówka z marchwi, jabłka, ananasa, jabłka suszone, sok 100%

Podwieczorek Jogurt pitny, pieczywo chrupkie z pastą twarożkowo pomidorową, ogórek świeży.

Alergeny(1,3,4,7,9)

Dzieci w oddziałach mają udostępnioną wodę mineralną w naczyniach jednorazowego użytku

Jadłospis w niektórych pozycjach może ulec zmianie ze względu na brak zamawianego towaru

Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty mogą zawierać śladowe ilości alergenów.