baner

PLAN ZAJĘĆ Z RELIGII

 

ROK PRZEDSZKOLNY 2016 / 2017
 

BUDYNEK B

 

PONIEDZIAŁEK

 

12:30 - 13:00 - grupa Pani Małgosi                                                                                                                                                                                                                                                                13:00 - 13:30 - grupa Pani Pauliny / Oli                                                                                                                                                                                                                                                                                                13:30 - 14:00 - grupa Pani Joanny 

 

PIĄTEK

 

12:30 - 13:00 - grupa Pani Małgosi                                                                                                                                                                                                                                                                13:00 - 13:30 - grupa Pani Pauliny / Oli                                                                                                                                                                                                                                                                                                13:30 - 14:00 - grupa Pani Joanny